Home » Novinky » Michigan: Top 5 nejnebezpečnějších hráčů

Michigan: Top 5 nejnebezpečnějších hráčů

ttujUž jen za pár dnů nás čeká odstartování sezóny 2018. Doufejme, že velké sezóny. Prvním soupeřem je celek z Michiganské univerzity. Pradávný rival, se kterým nemáme každoroční možnost konfrontace, ale přesto patří spolu s USC mezi naše Top 2 největší soupeře. Jak se zdá, můžou být Wolverines letos naším nejtěžším soupeřem a to bez debat. Vše ukáže sobotní primetime duel. Dnes vám představím jejich nejlepší pětici hráčů, která nám může v sobotu dělat slušné potíže.

QB Shea Patterson
Všechny oči směřují na Pattersona v Ann Arbor od chvíle, kdy se přestěhoval z Ole Miss. Během loňského roku naházel v 7 zápasech solidních 2 259 yardů a dokončil 63% svých pasů. Zprávy ze severu naznačují, že Patterson udělal dobrou práci, aby se rychle integroval do systému Jima Harbaugha.

Patterson je původním 5-star rekrutem, který byl hodnocen jako 4. nejlepší celkově v roce 2016. Ačkoliv si v dresu Wolverines ještě neškrtl, je nepochybně natolik talentovaný, aby obraně Irů solidně zatápěl. Klíčem k úspěchu spočívá v tom, jak dobře bude ochráněn ofenzivní linií. Pokud Notre Damská obrana nevyužije pravděpodobně nejslabší jednotku Michiganu, mohl by se jejich nový quarterback stát lehce průměrným. Pokud však nebude obranu Irů dostatečně rychlá a neodbytná, může to být pro nás dlouhá noc.

RB Karan Higdon
Higdon byl running backem číslo jedna v Michiganu už loňský rok. Celkem odběhal 164 pokusů pro 994 yardů a průměrně získal 6,1 yardů na hru, ve kterých nasbíral 11 touchdownů. Higdon letos pronesl, že pokud odběhá 1 000 yardů, tak půjde na draft NFL. Tato meta je jeho extra motivací. Není lepší způsob, jak vkročit do ligy pravou nohou, než opening zápasem v Notre Dame.

Jak ucházel čas během offseason, tak Higdon dokázal nabrat velké množství svalové hmoty. Bude oproti loňskému roku silnější a s tím budou muset domácí počítat. Pokud obranná fronta chce vlézt hostům pod kůži, není lepší způsob, než začít s jejich nejkvalitnějším běžcem. S tím souvisí další tlak na nového quarterbacka.

DE Rashan Gary
Rashan Gary se objevil v první desítce predikce pro draft NFL z dobrého důvodu. Sledování jakéhokoliv highlightu Garyho vám ukáže, jaké má fenomenální obranné instinkty. Má skvělý úder, který dokáže skvěle proniknout. Je velký a rychlý. Ofenzivní linie Notre Dame s ním bude mít mnoho práce. Všichni jsme obeznámeni ztrátou, se kterou jsme se v letošním draftu rozloučili. Nový kluci se budou muset rychle aklimatizovat, pokud chtějí alespoň částečně zastavit sílu, které pro nim vyběhne.

LB Devin Bush Jr.
Pokud v loňském roce někdo z obrany Michiganu výrazně vyčníval, byl to bezpochyby Devin Bush Jr. Je schopný hráče často chytat a bezlítostně skládat. Pro quarterbacka Wimbushe bude Bush Jr. tím nejnebezpečnějším hráčem, který ho bude sledovat. Pokud bude mít ofenzivní linie Irů z Bushem problémy, pro Wimbushe to bude přetěžká noc.

CB Lavert Hill
Páska Laverta Hilla ukazuje jeho rychlost a schopnost udržet si konstantní výkony. Kdyby nebyl dost dobrý, své místo by jistě přenechal Davidu Longovi. Ať už Long nebo Hill, receiveři Notre Dame budou muset využívat výšku ve svůj prospěch. Je to jedna z mála oblastní, která by mohla vést k úspěchu. Vše však bude záležet na pěti mužích, které bude mít Wimbush před sebou.

Zápasy

vs. SyracusevsSyraczse2016Datum: 1. října 2016

Profily hráčů

Kevin StephersonKevin StephersonAktivní v ND: 2016-?