Home » Novinky » Střípky z tiskové konference

Střípky z tiskové konference

77gHlavní trenér Irů Brian Kelly předstoupil čtvrteční odpoledne před novináře a odpovídal na otázky, které se týkají jeho fotbalového mužstva. Zcela jasně pronesl, kdo je prvním mužem na postu quarterbacka, avšak nevyloučil, že tomu tak bude vždy.

Brandon Wimbush je startujícím quarterbackem. Pronesl to vícekrát a nic se na tom nemění. Dvojkou je Ian Book, který má několik zbraní a během ročníku se může objevit jako startujícím on.

“Brandon se netrápí, jestli tu jde o pocit, že Ian (Book) potřebuje nastupovat. Zná dovednosti, které má Ian, jít do hry a pomáhat nám vyhrát. Myslím, že jsme se vzdali toho názoru, kdo bude uzavírat. Myslím, že nám oba pomohou vyhrát a pokud budeme mít pocit, že je potřebujeme hrát oba v určitou dobu, tak to uděláme,” řekl Kelly.

Novináře zajímalo, jestli momentální situace je šťastnější, než ta, kterou v nedávné době potkalo DeShone Kizera a Malika Zaireho.

“Myslím, že v tomto případě to je. Měli jsme situaci Kizer/Zaire, kde byli oba startéry. Byli opravdu stejní – stříleli minci. A pak to prostě nešlo dobře, samozřejmě. Teď se jedná o jinou situaci. Velmi se doplňují.”

Kelly se ještě vrátil k utkání v Citrus Bowlu, kde nám zápas dokázal vyhrát backup Ian Book.

“Nešel jsem do hry s LSU a neřekl, že budu hrát se dvěma. Chci vyhrát hru (Michigan) a mám dva vítěze. Brandon ví, Ian ví, že oba mohou pomoci tomuto fotbalovému týmu vyhrát. Je to jen o tom.”

Do tréninkového procesu se vrátil druhák na pozici pravého tackla Robert Hainsey. Po 11 denním odpočinku se zdá být fit. Kelly očekává, že Hainsey příští týden v sobotu nastoupí.

“Očekáváme, že bude hrát proti Michiganu. Nemáme nikoho, kdo by teď proti Michiganu nehrál. Měli jsme tři kluky lehce zraněný, ale prošli léčením a aklimatizací,” dodal na závěr hlavní lodivod.

Zápasy

vs. NavyNavyDatum: 18. listopadu 2017

Profily hráčů

Amir CarlisleAmir CarlisleAktivní v ND: 2013-2015